درباره ما

کاردور یک سایت فریلنسینگ یا فریلنس و برون سپاری پروژه است که میزبان فریلنسر ها و کارفرما یان است.

کاردور در جهت توسعه دورکاری و اشتغال زایی فعالیت می کند.

شما می توانید بدون نیاز به هیچگونه سرمایه اولیه ، قید و بند های اداری و … حتی در خانه خود از توانایی ها و مهارت های خود به درآمد مناسبی برسید.

ما سعی می کنیم محیطی کاربردی و راحت برای شما جهت پیش بردن کارها و پروژه هایتان ایجاد کنیم. امیدواریم در این مسیر شایسته اعتماد و حمایت شما باشیم.

فریلنسر فریلنسینگ فریلنس کارفرما

کاردور چگونه کار می کند؟

 

در کاردور ابتدا شما باید نقش خود را در سایت مشخص کنید (فریلنسر یا کارفرما).

فریلنسر

اگر مایل به کسب درآمد و همکاری با سایت در به انجام رساندن پروژه های ارائه شده هستید باید به عنوان فریلنسر در سایت ثبت نام کنید و مهارت های خود را مشخص کنید.

لطفا در انتخاب مهارت های خود دقت نمایید چون پروژه های مرتبط با مهارت شما پس از قرار گرفتن در سایت برای شما ایمیل می شود.

شما می توانید پس از بازدید از پروژه های مرتبط برای به عهده گرفتن آن ها به کارفرما پیشنهاد دهید. ما ۶ پیشنهاد رایگان به عنوان هدیه برای شما در نظر گرفته ایم.

کارفرما

در صورتی که شما مایل هستید پروژه ای را به ما بسپارید باید به عنوان کارفرما در سایت ثبت نام کنید.

پس از ارسال پروژه و تایید ما ، فریلنسر ها شرایط پیشنهادی خود را برای شما ارسال می کنند. شما می توانید پیشنهاد مورد علاقه خود را قبول کنید.

پس از پذیرش پیشنهاد مورد نظر باید مبلغ پروژه را بپردازید. این پول را ما تا پایان پروژه به صورت امانت نگه می داریم. پس از پایان یافتن پروژه و درست انجام شدن آن ، شما باید مبلغ پروژه را آزادسازی کنید.

پس از آزادسازی مبلغ پروژه به حساب فریلنسر واریز می شود. شما باید پس از اتمام پروژه به فریلنسر امتیاز دهید. این امتیاز در پروژه هایی که فریلنسر در آینده به عهده می گیرد اثر گذار است. به نوعی اعتبار فریلنسر با امتیازی هایی که دارد سنجیده می شود.